%20 indirimli
FOCUS

FOCUS CRATER LAKE 3.0 2015

Fiyat
:
3.147,57 TL
İndirimli Fiyat
:
2.518,06 TL
%20indirimli
Havale ile
:
2.518,06 TL
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Yorumlar (0)
  • Tavsiye Et
  • Resimler
  • ÖZELLİKLER
    Kadro:Trekking 1.0, Hydroformed Alloy
    Maşa:Suntour NEX HLO 
    Fren Takımı:Tektro Auriga HD 160 mm / 160 mm
    Arka Vites:Shimano Alivio / 27-G
    Ön Vites:Shimano FD-M390
    Vites Kolları:Shimano Acera
    Aynakol:Shimano FC-4000
    Dişli Oranı:front: 48/36/26 rear: 11-34
    Gidon:Concept  640 mm
    Gidon Boğazı:Concept 
    Sele:Concept Cross
    Sele Borusu:Concept 27.2 mm, 350 mm
    Jantlar:Concept
    Lastikler:Schwalbe CX Comp  622-40

    GEOMETRİ

    Bike size (inches) 28282828
    Short form SMLXL
    Seat tube (mm)A450500550600
    Top tube (mm)B570580595610
    Head tube angle (°)C71,0071,5071,5071,50
    Seat tube angle (°)D74,0073,5073,0072,50
    Chain stay length (mm)E465465465465
    Bottom bracket drop (mm)F60605555
    Head tube (mm)G135135170220
    Fork Length (mm)H465465465465
    Fork rake (mm)I45454545
    Wheelbase (mm)J1094109311041113
    StackK621624652699
    ReachL392395396390
En Çok Satılanlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.
Prepared by  T-Soft E-Commerce.