%20 indirimli
FOCUS

FOCUS CRATER LAKE 5.0 2015

Fiyat
:
1.960,43 TL
İndirimli Fiyat
:
1.568,34 TL
%20indirimli
Havale ile
:
1.568,34 TL
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Yorumlar (0)
  • Tavsiye Et
  • Resimler
  • ÖZELLİKLER
    Kadro:Trekking 1.0 Hydroformed Alloy
    Maşa:Suntour 3010A, adjustable preload 
    Fren Takımı:Miranda V-Brake
    Arka Vites:Shimano Acera / 24-G
    Ön Vites:Shimano FD-M360
    Vites Kolları:Shimano STEF51
    Aynakol:Shimano FC-M311
    Dişli Oranı:front: 48/36/26 rear: 11-34
    Gidon:Concept  640 mm
    Gidon Boğazı:Concept 
    Sele:Concept Cross
    Sele Borusu:Concept 27.2 mm, 350 mm
    Jantlar:YAK CNC 
    Lastikler:Schwalbe CX Comp  622-40

    GEOMETRİ

    Bike size (inches) 28282828
    Short form SMLXL
    Seat tube (mm)A450500550600
    Top tube (mm)B570580595610
    Head tube angle (°)C71,0071,5071,5071,50
    Seat tube angle (°)D74,0073,5073,0072,50
    Chain stay length (mm)E465465465465
    Bottom bracket drop (mm)F60605555
    Head tube (mm)G135135170220
    Fork Length (mm)H465465465465
    Fork rake (mm)I45454545
    Wheelbase (mm)J1094109311041113
    StackK621624652699
    ReachL392395396390
En Çok Satılanlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.
Prepared by  T-Soft E-Commerce.