Teslimat Koşulları

Teslimat Koşulları

SIPARIS VERME VE TESLIMAT

- bisikletcumhuriyeti.com Sanal Mağazasından alışveriş yapmak istiyorsanız önce kayıt formunu doldurmak suretiyle üye olmak ve kullanıcı şifresi edinmek gerekmektedir. Bu bisikletcumhuriyeti.com Sanal Mağazası üyelik sözleşmesi hükümlerine uymayı kabul ve taahhüt etmeniz demektir. Kullanıcı, üyelik işlemlerini başarıyla tamamladığı ve bu sistemi kullanarak herhangi bir hizmet aldığı ya da sipariş verdiği andan itibaren bisikletcumhuriyeti.com Sanal Mağazası sözleşmesine uymayı taahhüt etmiş kabul edilir.
- bisikletcumhuriyeti.com Sanal Mağazasından, alışveriş yapan siz kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ön planda tutmakta ve siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme/fatura bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmektedir. Bu yüzden, siparişinizin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle siparişinizin ödeme/fatura bilgilerinin doğruluğunun onaylanması ve onaylandığına dair e-mailin size yollanması gereklidir. Normal şartlarda bisikletcumhuriyeti.com Sanal Mağazasından yaptığınız alışverişler, onayının sağlıklı olarak alınması halinde İstanbul içine onay e-mail'ini takip eden 5 is günü içerisinde, İstanbul dışındaki tüm şehirlere onay e-mail'ini takip eden 6 is günü içerisinde anlaşmalı kargo firmaları ile ulaştırılır.
- Verdiğiniz siparişlerde tedarikçi firmaların stoklarında nadiren de olsa bulunmayan ürünler yüzünden gecikmeler yaşanabilir. Bu gibi durumlarda irtibat telefonlarımızdan veya e-postanızdan mutlaka size ulaşılarak haber verilecektir. Size ulaşabilmemiz için lütfen kişisel bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz.
- Siparişiniz sizin girmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilecektir.
Teslimatların gecikmesindeki en sık karşılaşılan sebeplerinden biri adres bilgilerinin yetersiz olmasıdır. Lütfen teslimat adresinizi tam ve eksiksiz olarak giriniz.
Fatura adres bilgileri faturalama işleminden sonra değiştirilemeyeceğinden Fatura bilgilerinizin doğruluğundan emin olmadan siparişi onaylamayınız.

- Sitemizden vermiş olduğunuz siparişleriniz kargoya teslim edildiklerinde, sistemimizde kayıtlı e-mail adresinize siparişiniz ile ilgili kargo gönderi bilgileri iletilmektedir.
Bu bilgi e-maili yardımı ile, ürününüzün ya da ürünlerinizin kargoya ne zaman teslim edilmiş olduğunu öğrenebilmektesiniz.

- Paketlerinizin, alışverişiniz sırasında size belirtilen süreler içinde teslim edilmemesi durumunda info@bisikletcumhuriyeti.com 'a yazarak, durum bisikletcumhuriyeti.com ?a bildirilebilinir. Kargo şirketi tarafımızdan ya da müşteri tarafından aranarak paket takibi yapılabilir. 
- Paket teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın görevini layığıyla yaptığı kabul edilmiş sayılır. 
- Daha sonra kargo görevlisi nezdinde paketinizi açarak gelen malin hasarlı ya da eksik olup olmadığını kontrol ediniz.
-Gönderilerde Kolinin içersinde kaç parça ürün olduğunu ve her bir ürüne ait alt parçalarını gösteren bir paketleme listesi bulunacaktır. Kargo elinize ulaştığında kolinin içinde tüm bu malzemelerin eksiksiz size ulaştırıldığından emin olunuz
- Eğer ürününüz size hasarlı ve eksik olarak ulaştı ise;
Yanında kolinizi açtığınız kargo görevlisine hasarlı ürün tutanağı hazırlatmanız ve ürünü teslim almamanız gerekmektedir.
Bu tutanak ile birlikte ürünü / ürünleri faturaları ile birlikte sorununuzu anlatan not ve kargo görevlisine hazırlattığınız tutanak ile birlikte, bize ödemeli olarak kargo ile göndermenizi rica ederiz. Ürünler bize ulaştığında sorununuz kayıtlarımıza işlenecek olup, en kısa sürede yeni ürünleriniz size gönderilecektir.
- bisikletcumhuriyeti.com Sanal Mağazasında yer alan tüm ürünlerin fiyatlarına KDV dahil edilmiştir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.
Prepared by  T-Soft E-Commerce.